Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı

HEET Trans , yurtdışından Türkiye limanlarına konteyner ile gelen ithal yükleri ve Türkiye’nin her yerinden ihracatçı firmaların, fabrika liman arasındaki konteyner taşımalarını profesyonel bir biçimde HEET Trans güvencesi altında gerçekleştirmektedir.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

HEET Trans, müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışla uzman ekibimiz ile müşteri odaklı  hizmet vermeyi esas almaktadır. C2 listesine kayıtlı özvarlık araç filomuzdaki güvenilir, seçkin tedarikçi ağı ile komple, parsiyel ve proje taşımalarında Uluslararası Karayolu taşımalarınız konusunda geniş hizmet olanağı sağlamaktadır. HEET Trans Türkiye ile Doğu Avrupa, Orta Asya (Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan) ülkeleri ve Rusya, Ukrayna arasında karayolu köprüleri kurmakta ve bu ülkeler arasında gerçekleşen 3.ülke taşımalarına da olanak sağlamaktadır.

Ayrıca dünya çapında güçlü acenteler ve yurt dışı temsilcilikleri ile kapıdan kapıya roundtrip operasyonlar yürütmekte ve müşterilerine katma değerli hizmet sağlamaktadır.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

HİZMET VERMİŞ OLDUĞUMUZ ÜLKELER

  • Batı Avrupa

  • Doğu Avrupa Ülkeleri

  • Orta Asya Ülkeleri ( Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan )

  • Rusya

  • Ukrayna

Enter your keyword