Depolama

Öncelikli olarak depolamanın yapılacağı bölge belirlenir. Deponun yerinin belirlenmesinden sonraki aşama ise dizaynının oluşturulması ve kurulumunun sağlanmasıdır. Bu aşamadan sonra sistemin oluşturulmasına yönelik çalışmalar başlatılır.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Tehlikeli madde taşımacılığı için gerekli olan araçlarımız; ADR normlarına göre donatılmış olup, ADR’li ve T9 belgeli araçlarımız ve SCR 5 belgeli, eğitimli personelimiz tarafından operasyonu yapılmaktadır.

Danışmanlık

Tedarik zinciri boyunca değişen oyunun kurallarına uyum sağlayabilmek, müşteriyi anlamak ve beklentilerini net bir şekilde tespit edebilmek her geçen gün çok daha önemli hale gelmektedir. Şirket beklentilerini karşılamak amacı ile hazırlanmış olan rekabetçi stratejilertedarik zinciri stratejisinin oluşumunda temel belirleyici bilgi kaynağı olmaktadır.

Dağıtım Operasyonları

HEET Trans, Depo Operasyonları kapsamında serbest depolama, antrepo, yerinde yönetim, katma değerli hizmetler ve otomasyonel çözümler ile başarılı bir şekilde hizmetlerini yerine getirmektedir. 

Demiryolu Taşımacılığı

Yurtdışından gelen veya yurtdışına gidecek ithalat/ihracat/transit konteyner taşımalarında, Türkiye, Gürcistan ve Rusya'da demiryolu hattı bulunan limanlar üzerinden farklı taşıma modlarını kombine ederek (demiryolu/deniz-kara/demiryolu-deniz-kara) kapıdan-kapıya intermodal servis verilmektedir.

Hava Kargo Taşımacılığı

Türkiye' nin tüm gümrüklü havalimanlarıdan, dünyanın tüm gümrüklü havalimanlarına taşımacılık Türkiye' nin her noktasından, dünyanın her noktasına kapı teslim taşımacılık

Enter your keyword